top of page
Menemen arçelik servisi

Menemen Arçelik Servisi

12 Ay Yedek Parça Ve İşçilik Garantisi ✚
Lisanslı ekip ve ekipmanlar ile Aynı Gün Ziyaret ✚
Orjinal Yedek Parça Ve Aksesuar ✚

Menemen Arçelik Servis Ücretleri

Menemen'de güvenilir bir Arçelik teknik servisi mi arıyorsunuz? Numaralarımızı hemen tuşlayın ! Tamir edilmesi gereken neredeyse tüm ev aletlerini tamir edebilecek eğitimli bir teknisyen ekibimiz var. Servis Ücretlerimizin  ne kadar uygun olduğuna şaşıracaksınız.

Arıza tespiti ve yol ücreti olarak Tavsiye Edilen Servis ücreti 70,00 ₺'dir. Diğer cihaz onarım şirketleri ile ilişkili yüksek servis ücretlerine veya uzun bekleme sürelerine kapılmayın. Bizi günün hangi saatinde aradığınız önemli değil, yetkili servis kalitesinde hizmet alırsınız. Menemen Arçelik Servisi'ni arayarak en önemli konuya geri dönün.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Menemen Arçelik  Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Menemen Arçelik Servisinden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Menemen Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Arçelik çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Arçelik Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Menemen Arçelik Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Menemen Arçelik Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Arçelik marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Menemen Arçelik Yetkili Servisi | 444 0 888

Menemen bölgesinde hizmet almak istediğiniz Arçelik Yetkili Servis numarası 444 0 888 'dir. Alan kodu çevirmeden sabit ve mobil hatlardan arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bölgesel Menemen Arçelik Servisi olarak biz özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Tüketicimiz olarak sizlere ve Arçelik markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0232 480 09 88 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Menemen Arçelik Servisi
 
Menemen Sınırları Servis Ücreti 70 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Arçelik Yedek Parçaları

bottom of page