top of page
aydin-bosch-servisi (2).png

Aydın Bosch Servisi

✔ Deneyimli servis ekibimiz, ihtiyaçlarınıza en uygun onarım hizmetlerini güvenle almanıza yardımcı olmaya hazırdır.

 

✔ Sektörün önde gelen Bosch markasının özel Aydın Bosch Servisi olarak, rakipsiz fiyatlarla en yüksek puan alan ev ve mutfak cihazlarını aynı gün çözüme kavuşturmaktan gurur duyuyoruz.

Aydın Bosch Servis Hizmeti

Merkezi Aydın'da bulunan eksiksiz bir Bosch Servis sağlayıcısı olan şubemiz, Beyaz eşya tamir, bakım, onarım operasyonlarınızı bir mükemmellik merkezi haline getirmek için gereken bilgi, beceri, uzman kaynaklar ve ekipmanlara sahiptir.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Aydın Bosch Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Aydın Bosch Servisi'nden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Aydın Bosch Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Bosch Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Aydın Bosch Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Aydın Bosch Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Bosch marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Bosch Yetkili Servisi | 4446333

Aydın bölgesinde hizmet almak istediğiniz Bosch Yetkili Servis numarası 4446333'dür. Bölgesel Aydın Bosch Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Bosch markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 444 46 56 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, uzman eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

bosch-aydin-yetkili-servis.png

Bosch Servisi Aydın Telefon Numarası

Arızası bulunan Bosch Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Aydın Bosch Servis Telefon Numarası 444 46 56'dır. Servis talebiniz için bizi arayın veya mesaj gönderin , 8 iş saati içinde bulunduğunuz yere bir servis teknisyeni gönderelim.

Aydın Bosch Servisi mobil istasyonumuz 2010 yılından bu yana Aydın'da başarıyla faaliyet göstermektedir ve bu süre zarfında kendimizi güvenilir bir cihaz onarım şirketi olarak kabul ettirdik. Çamaşır makineleri, çamaşır kurutma makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, buz yapıcılar, set üstü ocaklar, fırınlar, ocaklar, kombiler ve davlumbazlar gibi büyük ev aletlerini ustalıkla onarıyoruz. 

Servis Numaraları : 

☎ 444 46 56

bottom of page