top of page
karşıyaka-ariston-hotpoint-servisi.webp

Karşıyaka Hotpoint Ariston Servisi

İzmir Karşıyaka Girne bulvarında bulunan Hotpoint Ariston Servisi'nden hizmet almak için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekipleri ile garantili ve yerinde onarım imkanı sunan, Yetkili Servis vizyonu, misyonu ve kalitesinde tamir sağlayan istasyonumuz çağrılarınızı bekliyor.  

Hizmet Verdiğimiz Cihazlar

Servis kalitemiz ve geniş kapsamlı onarımlarımızla  gurur duyuyoruz. Arıza kayıtlarınıza çok hızlı yanıt veriyor, cihazınızı hızlı ve kalıcı bir şekilde onarıyoruz. Fiyatlarımız özellikle Karşıyaka bölgesi için çok ekonomiktir ve hiçbir sürpriz maliyet ile karşılaşmazsınız.

Karşıyaka Ariston Yetkili Servisleri gün içinde oluşturulan servis kayıtlarına 2 saat aralığında randevu vermektedir. Bu sayede diğer günlük işlerinizi aksatmadan Çamaşır makinenizi, Bulaşık makinenizi yada Buzdolabınızı tamir ettirebilirsiniz.

Hotpoint Ariston yetkili servis karşıyaka parça değişimi gerekmeyen onarımlara, değiştirilen parçalara, yapılan montaja servis fişi düzenleyerek 12 ay garanti sağlar. 

12 Ay Garantili Servis Hizmetleri

Hotpoint Ariston, diğer markalara nazaran daha uzun süre dayanan, ancak bir noktada bakım ve onarım gerektiren yüksek kaliteli elektrikli cihazlar sunar. Bu nedenle, Hotpoint Ariston beyaz eşyalarınızdan herhangi birinde arıza meydana gelirse, Karşıyaka Hotpoint Ariston Servisi  bununla başa çıkmak için en iyisidir.

 

Servis istasyonumuz, ev aletleri onarım ve bakımında tecrübeye sahip, sertifikalı bir İzmir Karşıyaka onarım şirketidir. Ayrıca, yüksek vasıflı ve profesyonel insan gücü ile sizi minumum maliyet ve hizmetle ücretlendiriyoruz.

 

Hizmetlerimizi almak istiyorsanız, ev aletleri cihazlarıyla ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız. Ayrıca kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlamak birinci önceliğimizdir. 

Karşıyaka Hotpoint Ariston Yetkili Servisi | 0232 480 02 46

Karşıyaka'daki Hotpoint Ariston Yetkili Servis onarımının , 02324800246 numarasında çağrılarınızı bekleyen teknisyenlerin görevi olduğunu bilmek sizi mutlu edebilir . Ve memnuniyetle yardım etmek için 444 46 56. Beyaz eşyalar evinizin temel dayanağıdır; Bu nedenle, bazen problemlerin ortaya çıkması şaşırtıcı değildir.

Dolayısıyla, bu sorunlar kaçınılmaz olarak gerçekleştiğinde, Karşıyaka Hotpoint Yetkili Servisi şirketindeki profesyoneller ilçe sınırları içerisinde en çok başvurulan teknisyenlerdir. 

İletişim

web : https://www.izmiraristonservis.com/?Bid=1072054

adres : Bostanlı, Girne Blv No:67, 35590 Karşıyaka/İzmir

Servis Numaraları :

☎ 0(232) 480 02 46

Karşıyaka Ariston Servisi
 
 Karşıyaka Sınırları Servis Ücreti 80 ₺ dir.
 Aynı Gün Onarım
 12 Ay Garantili Servis Hizmeti
 Orijinal Hotpoint Ariston Yedek Parçaları

Destek için iletişime geçin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page