top of page
karsiyaka-bosch-yetkili-servisi.webp

Karşıyaka Bosch Servisi

İzmir Karşıyaka Bosch Servisi'nden servis talep için sayfamızdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek Puan'lı Servis, önceliklerimizden biridir. Karşıyaka ev aletleri aynı zamanda çamaşır makinesi servisi, buzdolabı servisi, bulaşık makinesi servisi ve çamaşır kurutma makinesi servisi de sağlar. Profesyonel ekipleri ile garantili ve yerinde onarım imkanı sunan, Yetkili Servis kalitesinde tamir sağlayan istasyonumuz çağrılarınızı bekliyor.  

Karşıyaka Bosch Kombi Servisi

⭕ Sabit fiyatlı onarımlar

⭕ Aynı gün ve ertesi gün ziyaret imkanı

⭕ Gaz güvenliği mühendisleri

⭕ Tüm onarımlarda tam garanti

Deneyimli Karşıyaka Bosch Kombi Servisi olarak, radyatörler, kombiler ve daha fazlası dahil olmak üzere Bosch'un tüm modellerini onarmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

Bosch Kombi ile ilgili sorun ne olursa olsun,  onarım uzmanlarımız herhangi bir arızayı hızlı bir şekilde gidermek için bölgenizde ve hazırdır. Düşük fiyatlar ve yüksek kaliteli hizmet için şimdi Karşıyaka Bosch Kombi Servisi'ni arayın  

☎ 0(232)4404033

Karşıyaka Bosch Yetkili Servisi | 444 63 33

Karşıyaka bölgesinde hizmet almak istediğiniz Bosch Yetkili Servis numarası 444 63 33'dür. Alan kodu çevirmeden sabit ve mobil hatlardan arayarak servis talep edebilirsiniz.

Karşıyaka Bosch Servisi olarak biz özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Tüketicimiz olarak sizlere ve Bosch markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0232 440 40 33 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Karşıyaka Bosch Servisi
 
Karşıyaka Sınırları Servis Ücreti 70 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Bosch Yedek Parçaları

Destek için iletişime geçin.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page