top of page
buca-bosch-servisi (1).jpg

Buca Bosch Servisi

Buca Sınırları Servis Ücreti 80 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Bosch Yedek Parçaları

Buca Servis İstasyonu

✅ Bosch beyaz eşya ürünlerinde, yenilikçi, güvenilir ürünler ve hizmetler sunmasıyla ünlüdür ve bu bir istisna değildir.

✅ Buca Bosch Servisi'nde, herhangi bir Bosch cihazını onarmak üzere tamamen eğitim almış kalifiye teknisyenlerden oluşan bir çok ekibimiz var.

✅ Güvenilir ve uygun maliyetli hizmetimizle gurur duyuyoruz ve cihazınızı mümkün olan en kısa sürede tam çalışır duruma getirmek için hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışacağız.

✅ İzmir Buca Şirinyer ve çevresindeki bölgelerde Bosch cihaz onarım rezervasyonunuzu yapmak için 0232 4800988 numaralı telefondan bizi arayın.

Buca Bosch Servis Hizmeti

Servis Aracı

Arızalı bir Bosch cihazı size sorun mu çıkarıyor?

Beyaz eşyalarınız sağlıklı çalışmıyor mu?

Çamaşır makineniz çok daha ucuza tamir edilebilecekken neden pahalı olabilecek yeni bir cihaz satın alasınız ki? Buca Bosch Servisi çok uygun fiyatlarla cihaz onarımları sunmaktadır. Yıllar boyunca, beyaz eşya onarım sektöründe deneyime sahibiz. Böylece size profesyonel, dürüst, güvenilir hizmet vermemiz için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Buzdolabı

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Buca Bosch Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Buca Bosch Servisi'nden randevu almalısınız.

çamaşır makinesi

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Buca Bosch Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

bulaşık

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Bosch Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Buca Bosch Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

klima

Klima Servisi

✔ Buca Bosch Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Bosch marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Buca Bosch Yetkili Servisi | 4446333

Buca bölgesinde hizmet almak istediğiniz Bosch Yetkili Servis numarası 4446333'dür. Bölgesel Buca Bosch Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Bosch markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 02324800988 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, fabrikada eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

Buca Bosch Kombi Servisi | 0232 480 09 88

Buca'daki Bosch Kombi kullanıcılarına yepyeni bir hizmet düzeyi belirlemek için çok çalıştık. Müşteri hizmetleri ve cihaz bilgisinde lideriz. Değişen teknolojilere ayak uydurmak için çok çalışıyoruz. Buca Bosch Kombi Servisi, tüm süreç boyunca tüketici memnuniyetini ön planda tutacak lisanslı, resmi ve sigortalı bir Kombi onarım şirketidir. Aynı Gün Bosch Kombi'nizin tamir edilmesi mi gerekiyor? Parçaları servis araçlarımızda ve depomuzda taşıyoruz.

 

İzmir Buca genelinde merkezi ısıtma ve sıcak suyunuzu tamir etmeye hazır binlerce gaz ve ısıtma mühendisimiz var.

Günün 24 saati çevrimiçi rezervasyon yapın. Yeni veya mevcut bir müşteri olsanız da bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

bosch-kombi-servisi-buca.jpg

Bosch Servisi Buca Telefon Numarası

Arızası bulunan Bosch Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Buca Bosch Servis Telefon Numarası 02324800988'dir.

 

Tamir sürecinin sizin için mümkün olduğu kadar kolay ve zahmetsiz olması için üstün müşteri hizmetlerini uygulamaya çalışıyoruz.

Servis Numaraları : 

☎ 0(850) 850 46 56

buca-bosch-yetkili-servisi.jpg
bottom of page