top of page
gaziemir-arcelik-servisi.png

Gaziemir Arçelik Servisi

⚫ LİSANSLI TEKNİSYENLER

⚫ AYNI GÜN SERVİS

⚫ UYGUN FİYATLAR

⚫ 1 YIL SERVİS GARANTİSİ

Arçelik Onarım Uzmanı ✮✮✮

Beyaz eşyalarınızdan birinin arızalanması, planlarınızı hızla bozabilir ve gününüze istenmeyen stres katabilir. Gaziemir Arçelik Servisi, Gaziemir Bölgesi'ndeki bir numaralı Arçelik cihaz onarım şirketinizdir. Tam eğitimli profesyonel kadromuz ve garantili aynı gün servis hizmetimizle, en güvenilir Arçelik ev aletleri onarım bakımını hızlı ve uygun fiyata sunuyoruz.

7/24 Arçelik Hizmeti

Cihazlarınızı onarmak için günler, akşamlar, hafta sonları ve tatil günlerinde hizmetinizdeyiz. Profesyonel Arçelik teknisyenlerimiz, çalışmayan cihazınızı yeniden yeni gibi çalışacak şekilde onarmak için ofisimizi aradıktan sonra 6 saat içinde evinizde olacaktır. Gaziemir ilçesi tüm Arçelik onarım çalışmalarımız 12 ay garantilidir.

✔✔ Gaziemir Arçelik Servisi'ni tercih etme nedenleri 

⇨ İzmir Gaziemir Arçelik Servisi,  cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için, cihaz sorunlarınızı gidermek ve uzun vadeli çözümler sunmak için, Gaziemir'de en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

 

Arçelik cihazınızla ilgili sorun ne olursa olsun, hızlı ve etkili bir çözüm sunacak uzmanlığa sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Stoklarımızda, onarımı daha da verimli hale getiren çok çeşitli Arçelik yedek parçaları bulunmaktadır.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Gaziemir Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Gaziemir Arçelik Servisi'nden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Gaziemir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Arçelik çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Arçelik Yetkili Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Gaziemir Arçelik Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kombi Servisi

✔ Gaziemir Arçelik Kombi Servisi olarak kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan kombi cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Arçelik marka kombilerin bakımını, montajını, onarımını ve revizyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Gaziemir Arçelik Yetkili Servisi | 4440888

Gaziemir bölgesinde hizmet almak istediğiniz Arçelik Yetkili Servis numarası 4440888'dir. Bölgesel Gaziemir Arçelik Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Arçelik markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0232 262 72 90 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

Gaziemir Arçelik Kombi Servisi |
0232 262 72 90

Kombi'nizin arızalanmasının ne kadar rahatsız edici olabileceğini hepimiz biliyoruz. Kışın ortasında ısınma sorunu yaşamak çok tehlikeli bir durum olabilir ve bir an önce hiç tereddüt etmeden yanınızda olabilecek bir Arçelik Kombi Servisi'ne ihtiyacınız var. Hizmetimiz tam da bunu yapıyor. Her türlü Gaziemir Arçelik Kombi Servisi için hazırız ve teknisyenlerimiz, yaşayabileceğiniz her türlü sorunu çözmek için tamamen lisanslı, sigortalı ve sertifikalıdır.

 

Aynı Gün Arçelik Kombi'nizin tamir edilmesi mi gerekiyor?

 

Parçaları servis araçlarımızda ve depomuzda taşıyoruz.

 

Gaziemir genelinde merkezi ısıtma ve sıcak suyunuzu tamir etmeye hazır binlerce gaz ve ısıtma mühendisimiz var.

Günün 24 saati çevrimiçi rezervasyon yapın. Yeni veya mevcut bir müşteri olsanız da bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

Arçelik Servisi Gaziemir Telefon Numarası

Arızası bulunan Arçelik Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Gaziemir Arçelik Servis Telefon Numarası 02322627290'dur.

 

Tamir sürecinin sizin için mümkün olduğu kadar kolay ve zahmetsiz olması için üstün müşteri hizmetlerini uygulamaya çalışıyoruz.

Servis Numaraları : 

☎ 0(850) 850 46 56

servis-randevu.jpg
bottom of page