top of page
kusadasi-beko-servisi (1).jpg

Kuşadası Beko Servisi

Teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an Kuşadası Beko Servisi ilçenizde, mahallenizde, sokağınızda.

Yetkili Servis kalitesinde onarımlar, Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatır ve tam kapasite ile çalışmasını sağlar.

Düzenli eğitimler ile uzman bir Kuşadası Beko Servis teknisyeni,  doğru arıza tespiti ve minimum parça değişimi ile hizmet verir.

🏠 Hizmet Bölg: Atatürk Cd. No:12/b Kuşadası / Aydın

Buzdolabı Servisi

Kuşadası Beko Buzdolabı Servis teknisyenlerimiz yeni model cihazların onarımlarında eğitimli ve uzmandırlar. Soğutmayan ve sesli çalışan bir buzdolabı gıdalarınızın bozulmasına sebep olabilir. Buzdolabı tamiri,  hizmetlerimiz arasında en önceliğe sahiptir. Arçelik buzdolabınız için garantili ve sorunsuz bir hizmet almak için Kuşadası istasyonumuzdan randevu alabilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik etiketine sahip çamaşır makineniz için servis ihtiyacınız varsa doğru sayfadasınız. Kuşadası Beko Servisi olarak 12 ay garantili çamaşır makinesi tamirleri gerçekleştiriyoruz, üstelik bunları tüketici dostu fiyatlandırma politikasıyla sağlıyoruz. Sesli ve sarsıntılı çalışan makineniz komşularınızla aranızın açılmasına neden olabilir. Bizimle iletişime geçerek tüm teknik sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Beko Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir. Ancak burada Kuşadası Beko Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var. Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir. Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Kuşadası Beko Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz. Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz. Bizimle iletişime geçerek Beko marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası Beko Yetkili Servisi | 444 08 88

Kuşadası bölgesinde hizmet almak istediğiniz Beko Yetkili Servis numarası 444 08 88'dir. Alan kodu çevirmeden sabit ve mobil hatlardan arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bölgesel Özel Beko Servisi olarak teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Tüketicimiz olarak sizlere ve Beko markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0552 366 25 55 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Kuşadası Beko Servisi Telefon Numarası

Servis Numaraları : 

☎ 0(552) 366 25 55

Kuşadası Beko Servisi
 
 Kuşadası nırları Servis Ücreti 150 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Arçelik Yedek Parçaları

bottom of page