top of page
karabaglar-bosch-servisi (1).jpg

Karabağlar Bosch Servisi

Karabağlar Sınırları Servis Ücreti 80 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Bosch Yedek Parçaları

Bosch Tamir Uzmanı

Bosch cihaz onarımlarınız için uzman

Tüm Bosch cihazlarınızı onarmak için gerekli araçlara ve deneyime sahip sertifikalı bir teknisyenle anlaşın!

Neden

Bosch Servis için Spesiyal Onarım Ağını Seçmelisiniz?

Aynı gün ve ertesi gün servis hizmetimiz ile hızlı ve güvenilir cihaz onarımından yararlanabilirsiniz. Ülke çapında faaliyet gösteriyoruz ve Bosch, Arçelik, Hotpoint ve Ariston dahil tüm büyük markaları kapsıyoruz.

 

Deneyimli teknisyenlerimiz, evinizdeki çoğu onarımı gerçekleştirmek için gereken alet ve parçalara sahiptir. Karabağlar Bosch Servisi Güvencesi ile Garantili ve Verimli hizmetimiz, Bosch cihazlarınızı hemen çalışır duruma getirecektir.

Karabağlar Bosch Servisi'ni tercih etme nedenleri

İşiniz ne kadar küçük veya karmaşık olursa olsun, Bosch cihaz onarımı için hızlı yanıt, zamanında servis ve uygun fiyatlar için Karabağlar Bosch Servisi'ne her zaman güvenebilirsiniz.

İşin sonunda gizli ücretlerle sizi şaşırtmıyoruz ve her zaman orijinal marka onaylı işçilik ve parçalarda 1 yıl garanti veriyoruz.

 

130 yılı aşkın kaliteli Alman mühendisliği ile Bosch markası uzun süredir konfor, işlev ve tasarımla ilişkilendirilmiştir. 1886'dan beri müşteriler Bosch cihazlarını evlerine sorunsuz bir şekilde entegre ediyor. Birinci sınıf müşteri hizmetleri ve yenilikçi çevre dostu çözümlerle birleştiğinde ileri teknoloji cihazlar isteyen müşteriler, evlerinde bir Bosch cihazı isterler.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Karabağlar Bosch Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Karabağlar Bosch Servisi'nden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Karabağlar Bosch Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Bosch çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Bosch Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Karabağlar Bosch Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Karabağlar Bosch Kombi Servisi olarak kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan kombi cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Bosch marka kombilerin bakımını, montajını, onarımını ve revizyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Karabağlar Bosch Yetkili Servisi | 4446333

Karabağlar bölgesinde hizmet almak istediğiniz Bosch Yetkili Servis numarası 4446333'dür. Bölgesel Karabağlar Bosch Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Bosch markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 02322320802 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, fabrikada eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

Karabağlar Bosch Kombi Servisi | 0232 232 08 02

Karabağlar'daki Bosch Kombi kullanıcılarına yepyeni bir hizmet düzeyi belirlemek için çok çalıştık. Müşteri hizmetleri ve cihaz bilgisinde lideriz. Değişen teknolojilere ayak uydurmak için çok çalışıyoruz. Karabağlar Bosch Kombi Servisi, tüm süreç boyunca tüketici memnuniyetini ön planda tutacak lisanslı, resmi ve sigortalı bir Kombi onarım şirketidir.

 

Aynı Gün Bosch Kombi'nizin tamir edilmesi mi gerekiyor?

 

Parçaları servis araçlarımızda ve depomuzda taşıyoruz.

 

İzmir Karabağlar genelinde merkezi ısıtma ve sıcak suyunuzu tamir etmeye hazır binlerce gaz ve ısıtma mühendisimiz var.

Günün 24 saati çevrimiçi rezervasyon yapın. Yeni veya mevcut bir müşteri olsanız da bize ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.

bosch-kombi-servisi-karabaglar.jpg

Bosch Servisi Karabağlar Telefon Numarası

Arızası bulunan Bosch Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Karabağlar Bosch Servis Telefon Numarası 02322320802'dir.

 

Tamir sürecinin sizin için mümkün olduğu kadar kolay ve zahmetsiz olması için üstün müşteri hizmetlerini uygulamaya çalışıyoruz.

Servis Numaraları : 

☎ 0(850) 850 46 56

karabaglar-bosch-yetkili-servisi (1).jpg
bottom of page