top of page
buca-arcelik-servisi.jpg

Buca Arçelik Servisi

Buca Sınırları Servis Ücreti 80 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Arçelik Yedek Parçaları

Buca Arçelik Servis Hizmeti

Merkezi Buca'da bulunan eksiksiz bir Arçelik Servis sağlayıcısı olan şubemiz, Beyaz eşya tamir, bakım, onarım operasyonlarınızı bir mükemmellik merkezi haline getirmek için gereken bilgi, beceri, uzman kaynaklar ve ekipmanlara sahiptir.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Buca Arçelik Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk İzmir Buca Arçelik Servisi'nden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Buca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Arçelik çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Arçelik Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Buca Arçelik Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Buca Arçelik Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Arçelik marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Buca Arçelik Yetkili Servisi | 4440888

Buca bölgesinde hizmet almak istediğiniz Arçelik Yetkili Servis numarası 4440888'dir. Bölgesel Buca Arçelik Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Arçelik markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0232 440 40 33 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, fabrikada eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

Arçelik Servisi Buca Telefon Numarası

Arızası bulunan Arçelik Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Buca Arçelik Servis Telefon Numarası 02324404033'dür. Servis talebiniz için bizi arayın veya mesaj gönderin , 8 iş saati içinde bulunduğunuz yere bir servis teknisyeni gönderelim.

Servis Numaraları : 

☎ 0(232) 440 40 33

buca-arcelik-yetkili-servisi.jpg

Buca Arçelik Servisi mobil istasyonumuz 2010 yılından bu yana Buca'da başarıyla faaliyet göstermektedir ve bu süre zarfında kendimizi güvenilir bir cihaz onarım şirketi olarak kabul ettirdik. Çamaşır makineleri, çamaşır kurutma makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, buz yapıcılar, set üstü ocaklar, fırınlar, ocaklar, kombiler ve davlumbazlar gibi büyük ev aletlerini ustalıkla onarıyoruz. 

bottom of page