top of page
kusadasi-vestel-servisi.jpg

Kuşadası Vestel Servisi

12 Ay Yedek Parça Ve İşçilik Garantisi ✚
Lisanslı ekip ve ekipmanlar ile Aynı Gün Ziyaret ✚
Orjinal Yedek Parça Ve Aksesuar ✚

Aydın Kuşadası Servis İstasyonu

✅ Vestel beyaz eşya ürünlerinde, yenilikçi, güvenilir ürünler ve hizmetler sunmasıyla ünlüdür ve bu bir istisna değildir.

✅ Kuşadası Vestel Servisi'nde, herhangi bir Vestel cihazını onarmak üzere tamamen eğitim almış kalifiye teknisyenlerden oluşan bir çok ekibimiz var.

✅ Güvenilir ve uygun maliyetli hizmetimizle gurur duyuyoruz ve cihazınızı mümkün olan en kısa sürede tam çalışır duruma getirmek için hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışacağız.

✅ Aydın Kuşadası ve çevresindeki bölgelerde Vestel cihaz onarım rezervasyonunuzu yapmak için 0552 366 25 55 numaralı telefondan bizi arayın.

Kuşadası Vestel Servis Hizmeti

Arızalı bir Vestel cihazı size sorun mu çıkarıyor?

Beyaz eşyalarınız sağlıklı çalışmıyor mu?

Çamaşır makineniz çok daha ucuza tamir edilebilecekken neden pahalı olabilecek yeni bir cihaz satın alasınız ki? Kuşadası Vestel Servisi çok uygun fiyatlarla cihaz onarımları sunmaktadır. Yıllar boyunca, beyaz eşya onarım sektöründe deneyime sahibiz. Böylece size profesyonel, dürüst, güvenilir hizmet vermemiz için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Kuşadası Vestel Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Aydın Kuşadası Vestel Servisi'nden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Kuşadası Vestel Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Vestel çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Vestel Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

 

✔ Ancak burada Kuşadası Vestel Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var.

 

✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir.

✔ Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Kuşadası Vestel Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

 

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

 

✔ Bizimle iletişime geçerek Vestel marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Kuşadası Vestel Yetkili Servisi | 0850 222 4123

Kuşadası bölgesinde hizmet almak istediğiniz Vestel Yetkili Servis numarası 08502224123'dür. Bölgesel Kuşadası Vestel Servisi olarak biz spesiyal teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Tüketicimiz olarak sizlere ve Vestel markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 05523662555 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Talebiniz üzerine, evinize, fabrikada eğitim almış bir teknisyen göndereceğiz ve cihazlarınızı yeni gibi çalışır duruma getirme yeteneğimizden büyük gurur duyacağız.

Vestel Servisi Kuşadası Telefon Numarası

Arızası bulunan Vestel Beyaz eşya cihazlarınız için Servis hizmeti almak istediğiniz Kuşadası Vestel Servis Telefon Numarası 05523662555'dir.

Servis Numaraları : 

☎ 0(850) 850 46 56

Kuşadası Vestel Yetkili Servisi

Kuşadası Vestel Servisi
 
Kuşadası Sınırları Servis Ücreti 100 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Vestel Yedek Parçaları

bottom of page