top of page
cigli-ariston-hotpoint-servisi.jpg

Çiğli Hotpoint Ariston Servisi

12 Ay Yedek Parça Ve İşçilik Garantisi ✚
Lisanslı ekip ve ekipmanlar ile Aynı Gün Ziyaret ✚
Orjinal Yedek Parça Ve Aksesuar ✚

Buzdolabı Servisi

✔ Uzman soğutucu teknisyenleri ve tam kapasite buzdolabı yedek parça stokları ile Çiğli Hotpoint  Buzdolabı Servisi hizmetinizdedir.

✔ Buzdolabınızın alt yada üst bölümü soğutmuyorsa, sürekli alarm ve ikaz veriyorsa, cihazınızı fişten çekerek 24 saat kapılar açık şekilde  dinlendirebilirsiniz.

✔ Buzdolabınız hiç soğutmuyorsa direk Çiğli Ariston Servisinden randevu almalısınız.

Çamaşır Makinesi Servisi

✔ Çamaşır makinesi arızalarınız için profesyonel ve kibar teknisyenleri ile hizmet sağlayan Çiğli Ariston Çamaşır Makinesi Servisi 7/24 çağrılarınızı bekliyor.

 ✔ Çamaşır makinesi su almıyorsa çeşmenizi kontrol edin.

✔ Makinenizin ekranında  hiç ışık yanmıyorsa prizinizde elektrik olup olmadığını kontrol edin.

✔ Hotpoint çamaşır makinesi su boşaltmıyor şikayetiniz var ise, su giderini ve filtrenizi kontrol edin.

Bulaşık Makinesi Servisi

✔ Bulaşık makinesi tamir edebilecek bir Hotpoint Servisi mi arıyorsunuz? Yüksek kaliteli revizyon hizmetleri sunan ve aynı zamanda uygun fiyat talep eden bir servis bulmak zor olabilir.

✔ Ancak burada Çiğli Ariston Servisi devreye giriyor. Her türlü zorluğun üstesinden gelebilecek uzman bir teknisyen ekibimiz var. ✔ Su boşaltmayan, su akıtan bir bulaşık makinesi ev hanımlarının kabusu olabilir. Bizden servis talep ederek gün içi onarımlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

✔ Çiğli Hotpoint Ariston Klima Servisi olarak yaz aylarının en sıcak ve kış aylarının en soğuk günlerinde hizmetinizdeyiz.

✔ Bulunduğunuz ortamların iklimlendirmesi konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

✔ Bakımı periyodik olarak yapılan klima cihazı kolay kolay sizi yarı yolda bırakmaz.

✔ Bizimle iletişime geçerek Hotpoint marka klimalarınızın bakımını, montajını, onarımını, gaz basımını gerçekleştirebilirsiniz.

Hotpoint Ariston Servis Ücretleri

Hotpoint Ariston servisi olarak, Çiğli ve çevre ilçelerdeki müşteriler için hızlı, güvenilir cihaz onarımları sağlamamızla tanınıyoruz. Ve 1990'dan beri yapıyoruz! Çoğu servisi 70,00 ₺ servis ücreti karşılığında aynı gün veya 24 saat içinde tamamlıyoruz.

30 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde, sorununuzu hızlı bir şekilde değerlendirebilir ve bir çözüm üretebiliriz. Stokta ihtiyacınız olan parça veya parçalar yoksa, sizin için sipariş ediyoruz!

Çiğli Ariston Yetkili Servisi | 444 50 10

Çiğli bölgesinde hizmet almak istediğiniz Ariston Hotpoint Yetkili Servis numarası 444 50 10'dur. Alan kodu çevirmeden sabit ve mobil hatlardan arayarak servis talep edebilirsiniz.

Bölgesel Çiğli Ariston Servisi olarak biz özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 1 Yıl garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz. 7/24 bizleri arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Tüketicimiz olarak sizlere ve Hotpoint Ariston markalı cihazlarınıza önem ve değer veriyoruz. Bizden hizmet almak için 0232 480 09 88 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

Çiğli Hotpoint Servisi
 
Çiğli Sınırları Servis Ücreti 70 ₺ dir.
Aynı Gün Onarım
12 Ay Garantili Servis Hizmeti
Orijinal Hotpoint Yedek Parçaları

cigli-hotpoint-yetkili-servisi.jpg
bottom of page